Komunikace s miminkem v těhotenství

Komunikace s miminkem v těhotenství 

Říká se, že si děti vybírají své rodiče podle rodinné situace, podle sociálních možností a potřeby zkoušky, kterou musí zvládnout na zemi. Ve finále rozhodují rodiče zda to dítě chtějí. Miminka k nám promlouvají formou myšlenky ještě před početím. Pokud nemají připraveno teploučké místečko v děloze je většinou náročné otěhotnět. Dle zkušeností vím, že vaječníky jsou v roli matky a otce, kde vytváří určitý domov v lůně.

Miminka si pamatují svůj minulý život do 3 let věku. Do 2 let, kdy zaroste fontanela přestanou vylétat z těla a uzemní se.

Pokud chcete zjistit příčinu proč nemůžete otěhotnět nebo jen komunikovat s miminkem, lze zjistit mnoho informací.

Příklad: Přišla mi paní na objednanou terapii. Přiznala se, že je těhotná. Byla v 5 měsíci. Dohodly jsme se, že se zeptáme jak se dítě má a zda by chtělo něco změnit. 

Miminko říká " NEVADÍ ŽE NEMÁME TATÍNKA." Říkám: "Vy nemáte tatínka?" Matka odpoví a říká: "Já mám tatínka" (matka se styděla říct pravdu).

Miminko: "MY TO ZVLÁDNEME A ZA 2 ROKY BUDU MÍT TATÍNKA A SOUROZENCE TAK SE NEBOJ." Matka se rozbrečí a přizná, že se domluvila s kamarádem aby ji oplodnil:-)

800,00 Kč
Please select variants first